Раздзелы сайта

Галоўная

План мерапрыемстваў на бліжэйшую суботу

ПЛАНМЕРАПРЫЕМСТВАЎУ ШОСТЫШКОЛЬНЫ ДЗЕНЬ

10 сакавіка 2018 года

 

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час
пр
авядзення

Месца
пр
авядзення

Адказныя педагогі

Спартыўныяі культурна–масавыя мерапрыемствы

Дзень здароўя “Алімпійскія надзеі” (па асобным плане)

І-ХІ кл.

10.00-14.00

Спартыўная зала

Дыдышка А.М.

Лясюк Г.Я.

Класныя кіраўнікі

Прафесійныя пробы “Цясляр”, “Столяр” ва УА “Пінскі дзяржаўны прафесійны ліцэй будаўнікоў”

ІХ-ХІ кл.

10.00

г. Пінск

Лучыц Н.В.

Шавялёва Т.І.

 

Працоўная аперацыя «Вясёлая шпакоўня

V-VІІІ кл.

11.30 -12.30

Кабінет тэхн. працы

Патыканый Д.Ю.

Рэпетыцыя піянерскай агітбрыгады “Піянер усім прыклад!”

V-ІХ кл.

11.00-12.20

Актавая зала

Пранько А.М.

Работа СППС

Індывідуальныя кансультацыі для бацькоў

бацькі

09:00-10:00

Каб. 52

Воўк Д.У.

 

Трэнінгавы занятак “ Тое, што нас акружае” па фарміраванню пазітыўнага ўспрымання навакольнага свету і сябе ў гэтым свеце

ІІІ класы

12.00-13.00

Каб. 52

Воўк Д.У.

Гутарка «Увага! Небяспека! Спайс!»

Х-ХІ класы

12.00-13.00

Каб. 50

Сашняніна А.А.

 

Работа бібліятэкі

Акцыя па збору макулатуры “Папяровы скарб”

І-ХІ класы

10.00-13.00

Школьная бібліятэка

Кібук А.М.

Тэматычная паліца “Беларусь – краіна маёй будучыні” да Дня Канстытуцыі Рэспублікі Беларусь

V-ХІ класы

13.00-14.00

Школьная бібліятэка

 

Кібук А.М.

Вучэбная работа

“Падагульняючы факультатыўны курс па гісторыі Беларусі”

ХІ

9.00-10.45

 

Каб. №34

 

Палюховіч І.А.

Факультатыў “Падрыхтоўка навучэнцаў да сямейнага жыцця”

Х клас

09.15-10.00

Каб. № 47

Дудко М.П.

Факультатыў “Асновы гендэрных ведаў”

Х клас

 

10.10-10.55

Каб. № 47

Дудко М.П.

Факультатыў “Тэкстыльныя фантазіі”

VІ “А”,

VІ “Б” класы

10.50-12.30

Каб. № 14

Шумак Н.В.

Факультатыў “Беларускія землі ў складзе Рэчы Паспалітай”

VІІІ “А”

VІІІ “Б”

11.00-11.45

12.00-12.45

Каб. №34

Каб. №34

Палюховіч І.А.

Факультатыў “Уводзіны ў педагагічную прафесію”

ХІ клас

12.25-14.05

Каб. № 12

Шэлемет Л.П.

 

Работа аб'яднанняў па інтарэсам

“Святы і традыцыі”

VІІІ-ІХ кл.

09.00–10.40

каб.14

Шумак Н.В.

“Камп’ютарны свет”

V-VІ кл.

09.00 – 10.40

каб.22

Кандзярэшка С.І.

“До, Мі, Соль-ка”

VІ-VІІ кл.

09.00–10.40

кабінет музыкі і спеваў

Дэйнэга Л.М.

“Шашкіі шахматы”

V-ІХ кл.

09.20–11.00

каб.24

Лясюк Г.Я.

“Ваяжар”

V-VІІІ кл.

09.30–11.10

Кабінет тэхнічнай працы

Патыканый Д.Ю.

“Тэхнічнае мадэліраванне”

VІІ-ХІ кл.

10.00–11.40

каб. 21

Ульянчык В.М.

“Эрудыт”

ІХ-ХІ кл.

10.00–11.40

каб. 50

Сашняніна А.А.

“Бізнэс-центр”

V-VІІІ кл.

10.45–12.25

каб.12

Кандзярэшка С.І.

“Юны інспектар дарожнага руху”

VІІ-VІІІ кл.

11.00-12.40

каб.22

Валадзько Д.А.

“Юны журналіст”

VІІ-ХІ кл.

11.00-12.40

каб.47

Дудко М.П.

“Тэкстыльны сувенір”

VІІІ-ХІ кл.

12.30–13.15

каб.14

Шумак Н.В.

Секцыя “Лёгкая атлетыка”

ВТГ-1

11.00 – 13.15

зал ФСУ “Элада-спорт”

Курадавец Д.В.

Секцыя “Футбол”

ВТГ-1

ВТГ-3

10.30-12.00

12.00-14.20

спортзал

Палюховіч Г.С.

“Чароўны напарстак”

V-VІІІ кл.

11.50-14.25

ЦТДзіМ

Каб.№ 3

Ярмак В.В.

“Чардачок”

ІV-VІІ кл.

9.10-11.45

ЦТДзіМ

Каб.№ 3

Ярмак В.В.

Танцавальны “Подсолнухи”

(мал. гр.)

 

II-IV кл.

10.00-11.40

ЦТДзіМ

Каб.№ 10

Хмарук А.Ю.

Танцавальны “Подсолнухи”

(сяр. гр.)

 

V-VI кл.

11.50-14.20

ЦТДзіМ

Каб.№ 10

Хмарук А.Ю.

Танцавальны “Подсолнухи”

(ст. гр.)

VII-X кл.

14.25-17.00

ЦТДзіМ

Каб.№ 10

Хмарук А.Ю.

“Крэатыўны роспіс”

1 група

2 група

III-IV кл.

V-VII кл.

10.45-12.25

12.30-14.05

ЦТДзіМ

Каб. №9

Тарчыла К.Э.

“ГІД”

VII-IХ кл.

10.20-12.00

Музей Я.Коласа

Верыч Ж.М.

“Флорадызайн”

IV-VII кл.

11.45-14.15

ЦТДзіМ

Каб. №16

Марковіч Н.В.

“Чароўны фом”

III-VII кл.

10.00-11.40

ЦТДзіМ

Каб. №16

Марковіч Н.В.

“Весёлая радуга”

(1 гр.)

III-IV кл.

09.00-10.40

ЦТДзіМ

Каб. №8

Рэпецкая С.В.

“Эстрадная песня”

VII-ХI кл.

18.30-20.00

Пінкавіцкі СДК

Саўчанчык Н.А.