Раздзелы сайта

Галоўная

План мерапрыемстваў

ПЛАН АРГАНІЗАЦЫЙНА-ВЫХАВАЎЧАЙ РАБОТЫ Ў ШОСТЫ ШКОЛЬНЫ ДЗЕНЬ НА ІV-Ю ЧВЭРЦЬ

2016/2017 НАВУЧАЛЬНАГА ГОДА

 

1 красавіка

Час правядзення

Мерапрыемства

Удзельнікі

Адказныя

09.20-12.40

Работа гурткоў

Гурткоўцы

Педагогі дадатковай адукацыі

12.00-14.00

Пазакласныя мерапрыемствы

ІІ-ХІ класы

Класныя кіраўнікі

10.00-11.30

Першынства школы па міні-футболе

ІХ-ХІ класы

Лясюк Г. Я.,

Дыдышка А.М.

12.00-13.00

Гульнявая праграма да дня гумару і смеху «Шыварат-навыварат»

VІІ-VІІІ кл.

Дэйнэга Л.М.

Класныя кіраўнікі

13.00-14.00

Конкурс «Дзень цікавай загадкі»

V-VIІІ кл.

Кібук А.М.

12.00-13.00

Інфармацыйна-пазнавальная праграма "У свеце прафесій”

IX-XI кл.

Сашняніна А.А.

 

16.00- 18.15

17.30 -19.45

Секцыі ДзЮСШ:

-         Секцыя па легкай атлетыцы

-         Секцыя па валейболу

 

ІV-ХІ класы

Выкладчыкі

ДзЮСШ

8 красавіка

09.20-12.40

Работа гурткоў

Гурткоўцы

Педагогі дадатковай адукацыі

10.00-12.00

Дзень здароўя

“Будзь спартыўным і здаровым!”

ІІ-ХІ класы

Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М.

12.00

Пазакласныя мерапрыемствы

ІІ-VІІІ класы

Класныя кіраўнікі

11.00

Адзіны дзень прафарыентацыі  “З упэўненасцю - у заўтрашні дзень”

ІХ-ХІ класы

Класныя кіраўнікі  ІХ-ХІ класаў

12.00

Конкурс плакатаў, прысвечаны сусветнаму Дню здароўя  “Мой выбар – здароўе!”

V – VІІ класы

Дэйнэга Л.М.

12.00-13.00

Гульня “Галерэя герояў ” да Міжнароднага  дня дзіцячай кнігі

ІI-IV класы

Кібук А.М.

11.00-13.00

Сустрэча з бацькамі, чые дзеці маюць праблемы ў паводзінах, у вучобе

бацькі

Сашняніна А.А.

09.00-10.00

Кансультацыя  для вучняў “Барацьба са стрэсам”.

ІX кл.

Воўк Д.У.

 

16.00- 18.15

17.30 -19.45

Секцыі ДзЮСШ:

-         Секцыя па легкай атлетыцы

-         Секцыя па валейболу

-          

 

ІV-ХІ класы

Выкладчыкі

ДзЮСШ

15 красавіка

09.20-12.40

Работа гурткоў

Гурткоўцы

Педагогі дадатковай адукацыі

10.00-11.00

Першынства школы па міні-футболу

VІІ-VІІІ класы

Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М.

10.00-11.00

Пазакласныя мерапрыемствы

І-ХІ класы

Класныя кіраўнікі

11.00

Абласны дыстанцыйны інтэрнэт-конкурс “Турнір знаўцаў”, прысвечаны  Дню экалагічных ведаў

VІІ-ХІ класы

Саласнюк Н.В.

11.00

Экалагічная гульня “Таямніцы прыроды”

V-VІ класы

Дэйнэга Л.М.

12.00-13.00

Гульня-падарожжа “Па старонках любімых казак”

І-ІV класы

Кібук А.М.

12.00-13.00

Гутарка “Як знайсці сэнс  жыцця?”

ІХ-Х класы

Воўк Д.У.

 

16.00- 18.15

17.30 -19.45

Секцыі ДзЮСШ:

-         Секцыя па легкай атлетыцы

-         Секцыя па валейболу

ІV-ХІ класы

Выкладчыкі

ДзЮСШ

22 красавікa 

09.20-12.40

Работа гурткоў

Гурткоўцы

Педагогі дадатковай адукацыі

10.00-11.00

Першынства школы па міні-футболу

ІХ-ХІ класы

Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М.

11.00

Конкурс малюнка “Планета Зямля вачамі дзяцей” да Міжнароднага дня Зямлі

ІІ-V класы

Шавялйёва Т.І.

 

12.00

Пазакласныя мерапрыемствы

І-ХІ класы

Класныя кіраўнікі

10.00-14.00

Кніжная выстава “Чарнобыль – боль і памяць наша”

І- ХІ класы

Кібук А.М.

10.00

Прафарыентацыйная экскурсія ў Пінскі дзяржаўны ліцэй сяльгасвытворчасці

ІХ-ХІ класы

Класныя кіраўнікі

12.00-13.00

Занятак-трэнінг “Крок у бездань”

VІІІ-ХІ кл.

Воўк Д.У.

11.00-13.00

Работа з ДзіМГА

Актыў БРПА,БРСМ

Дэйнэга Л.М.

 

16.00- 18.15

17.30 -19.45

Секцыі ДзЮСШ:

-         Секцыя па легкай атлетыцы

-         Секцыя па валейболу

 

ІV-ХІ класы

Выкладчыкі

ДзЮСШ

29 красавіка

09.20-12.40

Работа гурткоў

Гурткоўцы

Педагогі дадатковай адукацыі

09:00 – 10:00

Кансультацыя для бацькоў “ Калі ваша дзіця становіцца цяжкім?”

бацькі

Воўк Д.У.

10.00-11.00

Першынства школы па лёгкаатлетычным трохбор'і

V-VІ класы

Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М.

 

12.00

Пазакласныя мерапрыемствы

І-ХІ класы

Класныя кіраўнікі

      11.00

Шоў-праграма “Танец скрозь стагоддзі”да Сусветнага дня  танца

V-ХІ класы

Дэйнэга Л.М.

11.00-13.00

Аперацыя “Кніжкіна бальніца”

II-VІ класы

Кібук А.М.

12.00-13.00

Занятак для вучняў 4 класа “Дарога ў пяты клас”

ІV класы

Воўк Д.У.

13.00-14.00

Работа з ДзіМГА

Актыў БРПА,БРСМ

Дэйнэга Л.М.

 

16.00- 18.15

17.30 -19.45

Секцыі ДзЮСШ:

-         Секцыя па легкай атлетыцы

-         Секцыя па валейболу

 

ІV-ХІ класы

Выкладчыкі

ДзЮСШ

6 мая

09.20-12.40

Работа гурткоў

Гурткоўцы

Педагогі дадатковай адукацыі

10.00-12.00

Пазакласныя мерапрыемствы

І-ХІ класы

Класныя кіраўнікі

10.00

Таварыская сустрэча па міні-футболе прысвечаная “Дню Перамогі”

настаўнікі-вучні

 Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М.

11.00

Фестываль патрыятычнай песні “Спяваю пра Беларусь”

II-ХI класы

Дэйнэга Л.М.

09.00-14.00

Выстава-заклік “Прачытай кніжку аб вайне – стань бліжэй да подзвігу”

І-ХІ класы

Кібук А.М.

12.00-13.00

Трэнінгавы занятак “Экзамен без стрэсу”

IX клас

Воўк Д.У.

 

16.00- 18.15

17.30 -19.45

Секцыі ДзЮСШ:

-         Секцыя па легкай атлетыцы

-         Секцыя па валейболу

 

ІV-ХІ класы

Выкладчыкі

ДзЮСШ

13 мая

09.20-12.40

Работа гурткоў

Гурткоўцы

Педагогі дадатковай адукацыі

09.00-10.00

Гутарка з бацькамі “Як дапамагчы падрыхтавацца да выніковай  станоўчай здачы экзаменаў”

Бацькі вучняў ІХ, ХІ класаў

Воўк Д.У.

12.00

Пазакласныя мерапрыемствы

І-ХІ класы

Класныя кіраўнікі

10.00-11.00

Дзень здароўя

V-ХІ

 Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М.

11.00

Святочны мітынг «Квітней, Беларусь!», прысвечаны Дню герба і флага РБ

II-ХІ класы

Дэйнэга Л.М.,

Класныя кіраўнікі

13.00-14.00

Прэзентацыя “Сям’я – прытулак душы”

ІV класы

Кібук А.М.

12.00-13.00

Трэнінг “Мы разам”

V класы

Воўк Д.У.

 

16.00- 18.15

17.30 -19.45

Секцыі ДзЮСШ:

-         Секцыя па легкай атлетыцы

-         Секцыя па валейболу

 

ІV-ХІ класы

Выкладчыкі

ДзЮСШ

20 мая

09.20-12.40

Работа гурткоў

Гурткоўцы

Педагогі дадатковай адукацыі

10.00-12.00

Пазакласныя мерапрыемствы

І-ХІ класы

Класныя кіраўнікі

10.00

Першынства школы па лёгкаатлетычным трохбор'і

VІІ-ХІ класы

 Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М.

11.00

Гульнёва-забаўляльная праграма “Піянерская мазайка” прысвечаная Дню піянерскай дружбы 

ІV-VІІI класы

Дэйнэга Л.М., класныя кіраўнікі,

13.00-14.00

Конкурсная гульня

“Літаратурны каламбур”

ІІ класы

Кібук А.М.

12.00-13.00

Занятак з навучэнцамі

“Сем колераў вяселкі”

ІІ-ІII класы

Воўк Д.У.

17.00-20.00

Тэматычная дыскатэка “Запалі зорку надзеі” у рамках антынаркатычнай праграмы

VII-XI класы

Педагог-арганізатар

 

16.00- 18.15

17.30 -19.45

Секцыі ДзЮСШ:

-         Секцыя па легкай атлетыцы

-         Секцыя па валейболу

 

ІV-ХІ класы

Выкладчыкі

ДзЮСШ

27 мая

09.20-12.40

Работа гурткоў

Гурткоўцы

Педагогі дадатковай адукацыі

10.00-11.00

Пазакласныя мерапрыемствы

І-ХІ класы

Класныя кіраўнікі

10.00-11.00

Таварыская сустрэча па настольным тэнісе

настаўнікі - вучні

 Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М.

11.00

Флэшмоб “Формула выдатнага здароўя” да сусветнага дня без тытуню

V-XI класы

Педагог-арганізатар, класныя кіраўнікі

09.00-14.00

Заключны этап акцыі

“Папяровы скарб”

І-ХІ класы

Кібук А.М.

12.00-13.00

Занятак з элементамі трэнінга

“Мая індывідуальнасць”

VІ класы

Воўк Д.У.

 

16.00- 18.15

17.30 -19.45

Секцыі ДзЮСШ:

-         Секцыя па легкай атлетыцы

-         Секцыя па валейболу

 

ІV-ХІ класы

Выкладчыкі

ДзЮСШ

 

 

ПЛАН АРГАНІЗАЦЫЙНА-ВЫХАВАЎЧАЙ РАБОТЫ

Ў ШОСТЫ ШКОЛЬНЫ ДЗЕНЬ

НА ІІІ-Ю ЧВЭРЦЬ

2016/2017 НАВУЧАЛЬНАГА ГОДА

 

14 студзеня

 

Час правядзення

Мерапрыемства

Удзельнікі

Адказныя

09.20-12.40

Работа гурткоў

Гурткоўцы

Педагогі дадатковай адукацыі

10.00-12.00

Пазакласныя мерапрыемствы

ІІ-ХІ класы

Класныя кіраўнікі

11.00-12.00

Першынства школы па настольным тэнісе

V-VІ класы

Лясюк Г. Я.,

Дыдышка А.М.

11.00

Занальны абласны агляд і выстава дзіцячай творчасці “Добры дзень, свет!”

гурткоўцы

Шэлемет Л.П.

Конюхава Л.В.

11.00

Экскурсія ў музей “Спадчына” в. Мерчыцы

III-V класы

Класныя кіраўнікі

09.00-14.00

Работа бібліятэкі

Кніжкіна бальніца “Падручніку – доўгае жыццё”

ІІІ-ІV класы

Кібук А.М.

12.00-13.00

Трэнінгавы занятак “Я і мая сям'я”

VII класы

Сашняніна А.А.

 

16.00- 18.15

17.30 -19.45

Секцыі ДзЮСШ:

-          Секцыя па легкай атлетыцы

-          Секцыя па валейболу

 

ІV-ХІ класы

Выкладчыкі

ДзЮСШ

21 студзеня

09.20-12.40

Работа гурткоў

Гурткоўцы

Педагогі дадатковай адукацыі

10.00-11.00

Дзень здароўя. Спартыўна-забаўляльная праграма “Вясёлае ралі на лыжах і санках” да Сусветнага дня снегу

ІІІ-ІV класы

Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М.

11.00

Пазакласныя мерапрыемствы

ІІ-ХІ класы

Класныя кіраўнікі

11.00

Фотаквэст “Сяброўскія абдымкі” да Міжнароднага  дня  абдымак

V-VI класы

Педагог-арганізатар

12.00-13.00

Прагляд мультфільма "Спасік на пажары" да Дня выратавальніка.

ІII-IV класы

Кібук А.М.

11.00-13.00

Сустрэча з бацькамі, чые дзеці маюць праблемы ў паводзінах, у вучобе

бацькі

Сашняніна А.А.

 

16.00- 18.15

17.30 -19.45

Секцыі ДзЮСШ:

-          Секцыя па легкай атлетыцы

-          Секцыя па валейболу

 

ІV-ХІ класы

Выкладчыкі

ДзЮСШ

28 студзеня

09.20-12.40

Работа гурткоў

Гурткоўцы

Педагогі дадатковай адукацыі

10.00-11.00

Першынства школы па настольнаму тэнісу

VІІ-VІІІ класы

Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М.

10.00-11.00

Пазакласныя мерапрыемствы

І-ХІ класы

Класныя кіраўнікі

11.00

Конкурсная праграма “Лідэр года”

V-ХІ класы

Педагог-арганізатар,

Класныя кіраўнікі

09.00-14.00

Акцыя “Адключы Інтэрнэт вазьмі кнігу!” да Міжнароднага дня без Інтэрнэту

І-ХІ класы

Кібук А.М.

11.40-13.00

Кансультацыі па пытаннях развіцця, выхавання і зносін “Ці ўмеем мы гаварыць з нашымі дзецьмі?”

бацькі

Сашняніна А.А.

 

16.00- 18.15

17.30 -19.45

Секцыі ДзЮСШ:

-          Секцыя па легкай атлетыцы

-          Секцыя па валейболу

ІV-ХІ класы

Выкладчыкі

ДзЮСШ

4 лютага

09.20-12.40

Работа гурткоў

Гурткоўцы

Педагогі дадатковай адукацыі

10.00-11.00

Першынства школы па настольнаму тэнісу

ІХ-ХІ класы

Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М.

10.00-14.00

Дзень адчыненых дзвярэй “Па хвалях памяці” (сустрэча з выпускнікамі шкоы)

Выпускнікі, IX-XІ класы

Педагог-арганізатар

 

10.00-12.00

Пазакласныя мерапрыемствы

І-ХІ класы

Класныя кіраўнікі

12.00-13.00

Гульня-спаборніцтва “Казачныя загадкі”

ІI-ІV класы

Кібук А.М.

11.40-13.00

Кансультацыя для бацькоў “Узаемаадносіны ў сям'і: кропкі апоры”

бацькі

Сашняніна А.А.

13.00-14.00

Работа з ДзіМГА

Актыў БРПА, БРСМ

Белавус М.А.

 

16.00- 18.15

17.30 -19.45

Секцыі ДзЮСШ:

-          Секцыя па легкай атлетыцы

-          Секцыя па валейболу

 

ІV-ХІ класы

Выкладчыкі

ДзЮСШ

11 лютага

09.20-12.40

Работа гурткоў

Гурткоўцы

Педагогі дадатковай адукацыі

10.00-11.00

Дзень здароўя

 

ІІ-ІІІ класы

Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М.

 

11.00-12.00

Пазакласныя мерапрыемствы

І-ХІ класы

Класныя кіраўнікі

16.00-20.00

Гульнявая праграма “Парад валянцінак”

VІІ-ХІ класы

Педагог-арганізатар

12.00-13.00

Літаратурная кампазіцыя “Светлы ручай кахання” да Дня Святога Валянціна

VII-ХІ класы

Кібук А.М.

11.40-13.00

Конкурсная праграма “Хлопчыкі - дзяўчынкі: гаворым на адной мове”

V-VI касы

Сашняніна А.А.

13.00-14.00

Работа з ДзіМГА

Актыў БРПА, БРСМ

Белавус М.А.

 

16.00- 18.15

17.30 -19.45

Секцыі ДзЮСШ:

-          Секцыя па легкай атлетыцы

-          Секцыя па валейболу

 

ІV-ХІ класы

Выкладчыкі

ДзЮСШ

18 лютага

09.20-12.40

Работа гурткоў

Гурткоўцы

Педагогі дадатковай адукацыі

10.00-12.00

Пазакласныя мерапрыемствы

І-ХІ класы

Класныя кіраўнікі

11.00

Першынства школы па па рухомай гульні “Піянербол”

V-VІ класы

 Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М.

11.00

Экскурсія ў музей Афганскай вайны (г. Пінск, Пінскі педагагічны каледж імя А.Пушкіна)

VІІ-VІІІ класы

Шумак Н.В., Шавялёва Т.І.

Сухаверхая М.В., Кравец Ю.А.

12.00

Акцыя “Скарбонка добрых спраў” да  Дня спантаннай праявы дабрыні

II-VII класы

Педагог-арганізатар

09.00-14.00

Выстава-падарожжа да 500-годдзя беларускага кнігадрукавання

“Нам кніга – вечнае святло…”

І-ХІ класы

Кібук А.М.

12.00-13.00

Круглы стол “На парозе самастойнага жыцця”

IX-XI класы

Сашняніна А.А.

 

16.00- 18.15

17.30 -19.45

Секцыі ДзЮСШ:

-          Секцыя па легкай атлетыцы

-          Секцыя па валейболу

 

ІV-ХІ класы

Выкладчыкі

ДзЮСШ

25 лютага

09.20-12.40

Работа гурткоў

Гурткоўцы

Педагогі дадатковай адукацыі

10.00-12.00

Пазакласныя мерапрыемствы

І-ХІ класы

Класныя кіраўнікі

10.00-11.00

Турнір па валейболе

  “Праводзіны зімы”

Зборныя: настаўнікі- вучні

 Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М.

11.00-12.00

Конкурсная праграма "А ну-ка, хлопчыкі і таты”

V-VI класы

Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М.

12.00

Інтэрактыўная гульнявая праграма “Адзін дзень з жыцця салдата”

II-IV класы

Педагог-арганізатар

13.00-14.00

“Ёсць такая прафесія – Радзіму абараняць!” гадзіна патрыятызму

VІ-VIIІ класы

Кібук А.М.

12.00-13.00

Практыкум “Мае правы і абавязкі”

V-VIII класы

Сашняніна А.А.

 

16.00- 18.15

17.30 -19.45

Секцыі ДзЮСШ:

-          Секцыя па легкай атлетыцы

-          Секцыя па валейболу

 

ІV-ХІ класы

Выкладчыкі

ДзЮСШ

4 сакавіка

09.20-12.40

Работа гурткоў

Гурткоўцы

Педагогі дадатковай адукацыі

10.00-12.00

Пазакласныя мерапрыемствы

І-ХІ класы

Класныя кіраўнікі

10.00-11.00

Першынства школы па гімнастычным дваябор'і

VІ-VІІ класы

 Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М.

11.00

Фальклорнае свята “Свята смачнага бліна - набліжаецца вясна!”

II-XI класы

Педагог-арганізатар, класныя кіраўнікі, Пінкавіцкі СДК

09.00-14.00

Работа бібліятэкі

І-ХІ класы

Кібук А.М.

12.00-13.00

Дыспут “Гульнявая залежнасць”

V-VII класы

Сашняніна А.А.

17.00-20.00

Тэматычная дыскатэка “Запалі зорку надзеі” у рамках антынаркатычнай праграмы

VII-XI класы

Педагог-арганізатар

 

16.00- 18.15

17.30 -19.45

Секцыі ДзЮСШ:

-          Секцыя па легкай атлетыцы

-          Секцыя па валейболу

 

ІV-ХІ класы

Выкладчыкі

ДзЮСШ

11 сакавіка

09.20-12.40

Работа гурткоў

Гурткоўцы

Педагогі дадатковай адукацыі

10.00-11.00

Пазакласныя мерапрыемствы

І-ХІ класы

Класныя кіраўнікі

10.00-11.00

Дзень здароўя

IX-ХІ класы

 Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М.

11.00

Конкурсна-забаўляльная праграма “Вясёлы дзявочнік”

V-XI класы

Педагог-арганізатар, класныя кіраўнікі

09.00-14.00

Работа бібліятэкі

І-ХІ класы

Кібук А.М.

12.00-13.00

Гутарка “Сямейныя каштоўнасці ў сучасным грамадстве”

бацькі

Сашняніна А.А.

 

16.00- 18.15

17.30 -19.45

Секцыі ДзЮСШ:

-          Секцыя па легкай атлетыцы

-          Секцыя па валейболу

 

ІV-ХІ класы

Выкладчыкі

ДзЮСШ

18 сакавіка

09.20-12.40

Работа гурткоў

Гурткоўцы

Педагогі дадатковай адукацыі

10.00-12.00

Пазакласныя мерапрыемствы

І-ХІ класы

Класныя кіраўнікі

10.00-12.00

Першынства школы па гімнастычным дваябор'і

VІІ-VIIІ класы

 Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М.

11.00

Конкурс сямейных праектаў “Што робіць нас шчаслівымі!” да  Міжнароднага дня шчасця

I-XI класы

Педагог-арганізатар, класныя кіраўнікі

09.00-14.00

Работа бібліятэкі

І-ХІ класы

Кібук А.М.

11.40-13.00

Гутарка “Талерантнасць у школьным свеце”

VII-VIII

Сашняніна А.А.

 

16.00- 18.15

17.30 -19.45

Секцыі ДзЮСШ:

-          Секцыя па легкай атлетыцы

-          Секцыя па валейболу

 

ІV-ХІ класы

Выкладчыкі

ДзЮСШ

 

16.00- 18.15

17.30 -19.45

Секцыі ДзЮСШ:

-          Секцыя па легкай атлетыцы

-          Секцыя па валейболу

 

ІV-ХІ класы

Выкладчыкі

ДзЮСШ

25 сакавіка

09.20-12.40

Работа гурткоў

Гурткоўцы

Педагогі дадатковай адукацыі

10.00-12.00

Пазакласныя мерапрыемствы

І-ХІ класы

Класныя кіраўнікі

10.00-12.00

Першынства школы па гімнастычным дваябор'і

ІX-ХІ класы

 Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М.

11.00

Творчая справаздача гурткоў “Горад майстроў”

I-XI класы

Педагогі дадатковай адукацыі

12.00

Гульня-квэст “Сакваяж з цудамі”да Сусветнага дня тэатра

II-IV класы

Педагог-арганізатар

09.00-14.00

Работа бібліятэкі

І-ХІ класы

Кібук А.М.

11.40-13.00

Адзіны дзень прафілактыкі. Сустрэча з работнікамі ІСН, ДАІ, АСВОД, ФАП “Каб канікулы былі ў радасць”

I-XI класы, бацькі

Сашняніна А.А.

 

16.00- 18.15

17.30 -19.45

Секцыі ДзЮСШ:

-          Секцыя па легкай атлетыцы

-          Секцыя па валейболу

 

ІV-ХІ класы

Выкладчыкі

ДзЮСШ

План работы

 ДУА“Пінкавіцкая сярэдняя школа імя Якуба Коласа” Пінскага раёна

на зімовых канікулах 2016/2017 навучальнага года

з 26.12.2016 па06.01.2017

Дата

Назва мерапрыемства

Час правядзення

Месца правядзення

Удзельнікі

Адказныя педагогі

26снежня

Інтэлектуальныя гульні (шашкі, шахматы)

10.00-13.00

каб. 5

1-11 кл.

Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М.

Бізнес-віктарына “Грошы – дрэнны гаспадар, ці добры слуга?”

11.00

каб. № 46

7-я класы

Сухаверхая М.В.

Кравец Ю.А.

Кансультацыі для вучняў, педагогаў, бацькоў па запытах

штодзённа

10.00-12.00

каб.№ 50

 

1-11 кл.

Сашняніна А.А.

Работачытальнай залы.

штодзённа

09.00-15.00

бібліятэка

1-4 кл.

Кібук А.М.

Падрыхтоўка да навагодніх ранішнікаў

11.00

Актавая зала

9-11 кл.

Белавус М.А.

Дэйнэга Л.М.

Гульня “Я граматны пешаход”

12.00

каб.№ 16

4-я кл.

Ульянава А.І.

Грынько А.М.

Рэйд “Аднакласнік”

12.00

сем’і навучэнцаў

1-11 кл.

Шарко Н.Р., Грынько А.М.

Работа  аб'яднанняў па інтарэсах

 

“Юны турыст”

12.00-13.40

Спарт. зала

8-11 кл.

Лой Д.П.

"Святы і традыцыі"

11.00-12.40

Каб. 14

5-7 кл.

Шумак Н.В.

27 снежня

Спартыўна-гульнявая праграма “Аранжавы мяч”

10.00-13.00

Спарт. зала

1-4 кл.

Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М.

Завочнае падарожжа “У гасцях у беларускага Дзеда Мароза”

11.00

Каб. № 44

5-я класы

Петрашкевіч Н.І.

Круглы стол “Інтэрнэт: так ці не?”

11,00

Каб. № 39

8-я класы

Шумак Н.В.

Шавялёва Т.І.

Гульнёвая праграма “Навагодні лабірынт”

11.00

Каб. № 18

3-я класы

Бардзілоўская Г.А.

Скоўбель С.І.

Вусны часопіс “Зімовыя народныя святы”

11.00

Каб. № 35

6-я класы

Калеснік М.А.

Дэйнэга Л.М.

Майстэрня добрых спраў

“Кніжкіна бальніца”

12.00

Школьная бібліятэка

1-6 класы

Кібук А.М.

Работа  аб'яднанняў па інтарэсах

 

“Юны даследчык”

11.00-12.40

Каб.8

1 кл.

Разжалавец А.А.

"Юны інспектар дарожнага руху"

  1. 12.00-13.40

Каб. 22

6-8 кл.

Лаўрэнчук Л.С.

“Каласавіны”

10.00-11.40

Музей

Я. Коласа

6-8 кл.

Кравец Ю.А.

“Гістарычнае краязнаўства”

11.00-12.40

Каб. 28

9-11 кл.

Палюховіч І.А.

"До, Мі, Соль-ка"

10.00–11.40

кабінет музыкі і спеваў

5-9 кл

Дэйнэга Л.М.

28снежня

 

Спартыўна-гульнявая праграма "Аранжавы мяч»

10.00-13.00

Спартыўная зала

5-6 кл.

Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М.

Час пытанняў і адказаў “Куды пайсці вучыцца”

11.00

Каб. № 51

10-11 кл.

Лучыц Н.В.

Навагоднія ранішнікі для вучняў І-ІV класаў “Прыгоды каля навагодняй елкі”

10.00

Актавая зала школы

4-я кл.

Дэйнэга Л.М.

Грынько А.М.

Ульянава А.І.

11.30

1-я кл.

Дэйнэга Л.М.

Разжалавец А.А.

Разжалавец Г.І.

13.00

2-я кл.

Дэйнэга Л.М.

Кахновіч Ю.Ю.

Калесніковіч  Л.М.

14.30

3-я кл.

 

Дэйнэга Л.М.

Скоўбель С.І.

Бардзілоўская Г.А.

Работа  аб'яднанняў па інтарэсах

 

"Вясёлы аловак"

10.00-11.40

Каб.2

5-10 кл.

Шавялёва Т.І.

"Экалагічнае краязнаўства"

11.00-12.40

Каб. 6

1 кл.

Разжалавец Г.І.

"Танцуем вальс"

11.00-12.40

Актавая зала

10-11 кл.

Шумак Н.В.

"Юны журналіст"

10.00-11.40

Каб.38

7-11 кл.

Кравец Ю.А.

“Гістарычнае краязнаўства”

11.00-12.40

Каб. 28

9-11 кл.

Палюховіч І.А.

“Юны турыст”

12.00-13.40

Спартыўная зала

8-11 кл.

Лой Д.П.

“Каласавіны”

10.00-11.40

Музей

Я. Коласа

 

 

6-8 кл.

Кравец Ю.А.

29снежня

Навагодні піянербол

10.00

Спартыўная зала

7-8 кл.

Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М.

Школа лідэра.

11.00

ЦТДіМ.

актыў  БРПА, БРСМ

Белавус М.А.

Святочная праграма “Навагодні экспрэс” для VІІ-ХІ класаў

15.00

Актавая зала

5 -6 кл.

Дэйнэга Л.М.

Кл. кіраўнікі 5-6 кл.

17.00

Актавая зала

7 -11 кл.

Белавус М.А.

Кл. кіраўнікі 7-11 кл.

Работа  аб'яднанняў па інтарэсах

 

"Камп’ютарны свет"

10.00-11.40

Каб.22

7-11 кл.

Лаўрэнчук Л.М.

"Юны пажарны-выратавальнік"

09.30-11.20

Каб. 20

5-7 кл.

Ульянчык В.М.

"Планета рукадзелля"

10.00-11.40

Каб.1

2-4 кл.

Кульчыцкая Л.А.

30 снежня

Зімовае першынства па міні-футболе

10.00-11.30

Спарт. зала

8-11 кл.

Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М.

Збор піянерскага актыву "Хачу быць лідэрам!”

11.00

Каб.52

7-9 кл.

Белавус М.А.

Урок-практыкум “Надзвычайныя сітуацыі і парадак дзеянняў пры іх узнікненні”

12.00

Каб. 47

9-я кл.

Дудко М.П.

Палюховіч І.А.

Гутарка “Народныя святы і абрады”

13.00

Школьная бібліятэка

 

1-4 кл.

Кібук А.М.

Работа  аб'яднанняў па інтарэсах

 

"Эрудыт"

10.00-11.40

Каб.50

2-4 кл.

Сашняніна А.А.

“Тэкстыльныя фантазіі”

10.00-11.40

Каб. 14

8-11 кл.

Шумак Н.В.

"Шашкі і шахматы"

09.20-11.00

Каб. 5

5-8 кл.

Лясюк Г.Я.

31 снежня

Дзень зімовых гульняў

“Ура! Зімовыя канікулы!”

 

10.00

Спарт.зала

1-11 кл.

Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М.

Гадзіна спорту “Вясёлая эстафета”

 

 

12.00

Спарт.зала

3-4 класы

Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М.

2 студзеня

«Пакуль усе дома»: шахматна-шашачны турнір (бацькі-дзеці)

11.00

Каб.5

Усе жадаючыя

Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М.

Экалагічная віктарына-экскурсія “Зімовыя тайны”

12.00

-

2-4 кл.

Кл.кіраўнікі 2-4 кл.

 

Гульня "Навагодні перапалох"

12.00

каб.52

5-6 кл.

Белавус М.А.

Агляд-прэзентацыя самых запатрабаваных прафесій 2016 года

11.00

Каб.50

10-11 кл.

Сашняніна А.А.

 

Акцыя "Папяровы скарб"

9.00 -13.00

бібліятэка

1-11 кл.

Кібук А.М.

Работа  аб'яднанняў па інтарэсах

 

“Юны турыст”

12.00-13.40

Спарт. зала

8-11 кл.

Лой Д.П.

"Святы і традыцыі"

11.00-12.40

Каб. 14

5-7 кл.

Шумак Н.В.

3 студзеня

Першынства па шашках

11.30-13.00

Каб. 5

1-6 кл.

Лясюк Г.Я.

Падрыхтоўка да  раённага конкурсу па чэрлідынгу

11.00

Актавая зала

5-9 кл.

Белавус М.А.

Урок-разважанне “Канфлікты і шляхі іх вырашэння”

11.00

Каб. № 27

8-я кл.

Шумак Н.В.

Шавялёва Т.І.

Гутарка “Небяспекі, з якімі сустракаецца сучасная моладзь”

12.00

Каб. №50

9-11 кл.

Сашняніна А.А.

Палюховіч І.А.

Конкурс малюнкаў "Зімовыя замалёўкі"

13.00

школьная бібліятэка

2-4 кл.

Кібук А.М.

Работа  аб'яднанняў па інтарэсах

 

“Юны даследчык”

11.00-12.40

Каб.8

1 кл.

Разжалавец А.А.

"Юны інспектар дарожнага руху"

  1. 00-13.40

Каб. 22

6-8 кл.

Лаўрэнчук Л.С.

 

“Каласавіны”

10.00-11.40

Музей

Я. Коласа

6-8 кл.

Кравец Ю.А.

“Гістарычнае краязнаўства”

11.00-12.40

Каб. 28

9-11 кл.

Палюховіч І.А.

"До, Мі, Соль-ка"

10.00–11.40

кабінет музыкі і спеваў

5-9 кл

Дэйнэга Л.М.

4 студзеня

Гульнявая праграма  “Калядны лабірынт”

10.00

 

Актавая зала

2-я  кл.

Белавус М.А. 

Настольны тэніс

11.30-13.00

2-гіпаверх школы

1-11 кл.

Дыдышка А.М.

Інтэлектуальная гульня “Што? Дзе? Калі?”

10.00

Актавая зала

8-11 класы

Сашняніна А.А.

Экскурсія ў  Цэнтр традыцыйнай культуры і побыту в. Мерчыцы

10.00

в. Мерчыцы

4-я класы

Грынько А.М.

Ульянава А.М.

Гутарка “У правілаў дарожнага руху канікул не бывае”

11.00

Каб.№ 37

2-я класы

Кахновіч Ю.Ю.

Калесніковіч Л.М.

Калаж “Як я адсвяткаваў Новы год”

 

 

 

12.00

 

Каб. № 18

3-я класы

Бардзілоўская Г.А.

Скоўбель С.І.

Работа  аб'яднанняў па інтарэсах

 

"Вясёлы аловак"

10.00-11.40

Каб.2

5-10 кл.

Шавялёва Т.І.

"Экалагічнае краязнаўства"

11.00-12.40

Каб. 6

1 кл.

Разжалавец Г.І.

"Танцуем вальс"

11.00-12.40

Актавая зала

10-11 кл.

Шумак Н.В.

"Юны журналіст"

10.00-11.40

Каб.38

7-11 кл.

Кравец Ю.А.

“Гістарычнае краязнаўства”

11.00-12.40

Каб. 28

9-11 кл.

Палюховіч І.А.

“Юны турыст”

12.00-13.40

Спартыўная зала

8-11 кл.

Лой Д.П.

 

“Каласавіны”

10.00-11.40

Музей

Я. Коласа

6-8 кл.

Кравец Ю.А.

5 студзеня

“Самыя моцныя сярод нас” таварыская сустрэча па піянерболе

10.00-11.30

Спарт. зала

7-10 кл.

Дыдышка А.М.

Лясюк Г.Я.

Экскурсія ў  Цэнтр традыцыйнай культуры і побыту в. Мерчыцы

10.00

в. Мерчыцы

5-я класы

Петрашкевіч Н.І.

Селюжыцкая Н.П.

Раённы конкурс па чэрлідынгу і спартыўных спаборніцтвах

11.00

Актавая зала

5-11 кл.

Белавус М.А.

Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М.

Экатурнір "Разумнікі і разумніцы"

11.00

Каб. № 36

2-я кл.

Кахновіч Ю.Ю.

Калесніковіч Л.М.

Інтэлектуальная гульня “Шчаслівы выпадак”

11.00

Каб. № 12

7-я кл.

Сухаверхая М.В.

Кравец Ю.А.

Гульня для самых кемлівых “Загадкі з роднайхаткі”

12.00

бібліятэка

4-5 кл.

Кібук А.М.

Работа  аб'яднанняў па інтарэсах

 

"Камп’ютарны свет"

10.00-11.40

Каб.22

7-11 кл.

Лаўрэнчук Л.М.

"Юны пажарны-выратавальнік"

09.30-11.20

Каб. 20

5-7 кл.

Ульянчык В.М.

"Планета рукадзелля"

10.00-11.40

Каб.1

2-4 кл.

Кульчыцкая Л.А.

6 студзеня

Спартладныя “Стартуюць усе!”

10.00-12.00

Спарт. зала

7-8 кл.

Дыдышка А.М.

Лясюк Г.Я.

Экскурсія ў  Цэнтр традыцыйнай культуры і побыту в. Мерчыцы

10.00

в. Мерчыцы

9-11-я класы

Дудко М.П.

Лучыц Н.В.

Лядовая дыскатэка “Стары Новы год!”

11.00

Актавая зала

5-8 кл.

Дэйнэга Л.М.

Калеснік М.А.

Гульнёвая праграма “Зімовая мазайка”

12.00

бібліятэка

3-4 кл.

Кібук А. М.

 

 

 

 

 

Работа  аб'яднанняў па інтарэсах

 

"Эрудыт"

10.00-11.40

Каб.50

2-4 кл.

Сашняніна А.А.

“Тэкстыльныя фантазіі”

10.00-11.40

Каб. 14

8-11 кл.

Шумак Н.В.

"Шашкі і шахматы"

09.20-11.00

Каб. 5

5-8 кл.

Лясюк Г.Я.

План работы

 ДУАПінкавіцкая сярэдняя школа імя Якуба Коласа Пінскага раёна

у перыяд восеньскіх канікул

(з 31.10.2016 па 05.11.2016)

Дата

Назва мерапрыемства

Час правядзення

Месца правядзення

Удзельнікі

Адказныя

31.10.2016

Першынства Пінскага раёна па футболу “Школьная ліга”

(Пінкавіцкая СШ – Малоткавіцкая СШ)

10.00

Стадыён школы

-

Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М.

Паседжанне раённага клуба “Новае пакаленне”

11.00

ДУА “Лагішынская СШ”

9 кл.

Сашняніна А.А.

Гульня-практыкум “Вучымся эканоміць і берагчы !”, прысвечаная сусветнаму дню эканоміі

12.00

Актавая зала

2-4 кл.

Белавус М.А.

 

Акцыя “Папяровы скарб”

10.00-13.00

Вестыбюль школы

1-11 кл.

Белавус М.А.

                                                                      Работа аб’яднанняў па інтарэсах

“Юны турыст”

12.00-13.40

Спартыўная зала

8-11 кл.

Лой Д.П.

"Святы і традыцыі"

11.00-12.40

Каб. 14

5-7 кл.

Шумак Н.В.

01.11.2016

Першынства школы па рускім шашкам

09.00

Спарт. зала

5-8 кл.

Лясюк Г.Я.

 

Спартыўная гульня “Два агні”

10.00

Спарт. зала

 

Дыдышка А.М.

Кансультацыйны пункт для вучняў «Прававая абарона дзяцей і падлеткаў»

11.00

Каб. 50

8-11 кл.

Сашняніна А.А.

Экскурсія ў Музей Яўгеніі Янішчыц

11.00

в. Парэчча

6 кл.

Калеснік М.А.

Дэйнэга Л.М.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

“Юны даследчык”

11.00-12.40

Каб.8

1 кл.

Разжалавец А.А.

"Юны інспектар дарожнага руху"

  1. 12.00-13.40

Каб. 22

6-8 кл.

Лаўрэнчук Л.С.

“Каласавіны”

10.00-11.40

Музей

Я. Коласа

6-8 кл.

Кравец Ю.А.

“Гістарычнае краязнаўства”

11.00-12.40

Каб. 28

9-11 кл.

Палюховіч І.А.

02.11.2016

 

 

 

Першынства школы па настольнаму тэнісу

10.00

Рэкрэацыя

2-га паверха

1- 4кл

Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М.

Гульнявая праграма “Мы – піянеры”

12.00

Каб. 52

5-6 кл.

Белавус М.А.

Экскурсія ў Музей Якуба Коласа

11.00

в. Пінкавічы

2-я кл.

Кахновіч Ю.Ю.

Калесніковіч Л.М.

 

Культпаход у Палескі драматычны тэатр

14.00

г. Пінск

3-4 кл.

Бардзілоўская Г.А.

Скоўбель С.І.

Грынько А.М.

Ульянава А.І.

 

Экскурсія ў Музей Беларускага Палесся

12.00

г. ПІнск

5 кл.

Філіпская Н.І.

Петрашкевіч Н.І.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

"Экалагічнае краязнаўства"

11.00-12.40

Каб. 6

1 кл.

Разжалавец Г.І.

"Танцуем вальс"

11.00-12.40

Актавая зала

10-11 кл.

Шумак Н.В.

"Юны журналіст"

10.00-11.40

Каб.38

7-11 кл.

Кравец Ю.А.

“Гістарычнае краязнаўства”

11.00-12.40

Каб. 28

9-11 кл.

Палюховіч І.А.

“Юны турыст”

12.00-13.40

Спартыўная зала

8-11 кл.

Лой Д.П.

“Каласавіны”

10.00-11.40

Музей

Я. Коласа

6-8 кл.

Кравец Ю.А.

03.11.2016

Першынства Пінскага раёна па футболу “Школьная ліга”

(Пінкавіцкая СШ – Ахова-Кашавічы)       

11.40

Стадыён школы

-

Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М.

Падрыхтоўка да раённага конкурсу “Суперзорачка”

11.00

Каб. 52

2-4 кл.

Белавус М.А.

Інтэлектуальна-пазнавальная гульня «Чалавек і прафесія»

11.00

Каб. 50

9-11 кл.

Сашняніна А.А.

Прафарыентацыйна экскурсія (паштовае аддзяленне в. Пінкавічы)

11.00

в. Пінкавічы

4 кл.

Грынько А.М.

Ульянава А.І.

 

Экскурсія ў Палескі драмтэатр

14.00

г. Пінск

7 кл.

Сухаверхая М.В.

Кравец Ю.А.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

"Камп’ютарны свет"

10.00-11.40

Каб.22

7-11 кл.

Лаўрэнчук Л.М.

"Юны пажарны-выратавальнік"

09.30-11.20

Каб. 20

5-7 кл.

Ульянчык В.М.

"До, Мі, Соль-ка"

10.00–11.40

кабінет музыкі і спеваў

5-9 кл

Дэйнэга Л.М.

"Планета рукадзелля"

10.00-11.40

Каб.1

2-4 кл.

Кульчыцкая Л.А.

"Вясёлы аловак"

10.00-11.40

Каб.2

5-10 кл.

Шавялёва Т.І.

04.11.2016

 

 

Час спартыўных гульняў

09.00

Спарт. зала

8-11 кл.

Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М.

Раённы конкурс акцябрацкіх гуртоў “Суперзорачка”

10.30

РЦТДіМ

3-4 кл.

Белавус М.А.

Гадзіна зносін “Прававы выбар і асабістая адказнасць”

11.00

Каб. 50

8-11 кл.

Сашняніна А.А.

Прафарыентацыйная экскурсія  ў "Пінскі дзяржаўны аграрна-тэхнічны каледж ім. А.Я.Кляшчова"

13.00

г. Пінск

10-11 кл.

Сёмкіна Н.І.

Лучыц Н.В.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

"Эрудыт"

10.00-11.40

Каб.50

2-4 кл.

Сашняніна А.А.

“Бізнэс-цэнтр”

10.00-11.40

Каб.12

5-6 кл.

Філіпская Н.У.

“Тэкстыльныя фантазіі”

10.00-11.40

Каб. 14

8-11 кл.

Шумак Н.В.

"Шашкі і шахматы"

09.20-11.00

Каб. 5

5-8 кл.

Лясюк Г.Я.

05.11.2016

Першынства школы па шахматам

10.00

Спортивный зал

5-6 кл.

Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М.

Першынства Пінскага раёна па футболу “Школьная ліга”

(Пінкавіцкая СШ – Лагішынская СШ)

10.00

Стадыён школы

 

 

Конкурсная забаўляльная праграма “Гінэс-шоу”  (да Сусветнага дня Кнігі рэкордаў Гінеса)

11.00

Актавая зала

5-9 кл.

Белавус М.А.

Абласны сінхроннытурнір па інтэлектуальнай гульні “Што? Дзе? Калі?”

11.00

РЦТДіМ

 

9-11 кл

Сашняніна А.А.

(гурток “Эрудыт”)

 

Акцыя “Папяровы скарб”

10.00-13.00

Вестыбюль школы

1-11 кл.

Кібук А.М.

 

Гульня-віктарына “Наша Беларусь”

13.00

 

4-5 кл.

Кібук А.М.

 

 

ПЛАН АРГАНІЗАЦЫЙНА-ВЫХАВАЎЧАЙ РАБОТЫ Ў ШОСТЫ ШКОЛЬНЫ ДЗЕНЬ

на І паўгоддзе

2016/2017 НАВУЧАЛЬНАГА ГОДА

 

 

3 верасня

Час

Мерапрыемствы

Клас

Адказныя

 

09.20-12.40

Работа гурткоў

Гурткоўцы

Педагогі дадатковай адукацыі

10.00-11.00

Дзень здароўя

“Краіна “Спартландыя”

 

V-ІХ класы

Настаўнікі фізічнай культуры і здароўя

11.00-13.00

Творчая  прэзентацыя гурткоў “Месца, дзе цікава ўсім” (рэкламная кампанія па прыцягненню вучняў школы ў гурткі, секцыі, клубы).

І-ХІ класы

Педагогі дадатковай адукацыі Класныя кіраўнікі

12.00-13.00

Збор-старт піянерскіх спраў

“Сто добрых спраў для нас не мяжа”

Актыў БРПА

Белавус М.А.

12.00-13.00

Агляд-прэзентацыя “Што нам прынёс пачтальён?”

І-ІV класы

Кібук А.М.

11.40-13.00

Рэйд «Сям'я і падлетак»

бацькі

Сашняніна А.А.

 

16.00- 18.15

17.30 -19.45

Секцыі ДзЮСШ:

-         Секцыя па легкай атлетыцы

-         Секцыя па валейболе

ІV-ХІ класы

Выкладчыкі

ДзЮСШ

10 верасня

Час

Мерапрыемствы

Клас

Адказныя

 

09.20-12.40

Работа гурткоў

Гурткоўцы

Педагогі дадатковай адукацыі

10.00 -11.00

Святочная праграма, прысвечаная Дню нараджэння БРПА “Прывітанне, юны піянер!”    

V-VІІ класы

Белавус М.А.

 

 

11.30 -12.30

Дзень здароўя. Спартыўнае свята “Спартыўныя рэкорды”        

ІІ-ХІ класы

Лясюк Г. Я.

Дыдышка А.М.

12.00 -13.00

Пазакласныя мерапрыемствы

ІІ – ХІ класы

Класныя кіраўнікі.

09.00-14.00

Работа бібліятэкі

І-ХІ класы

Кібук А.М.

11.40-13.00

Кансультацыя для педагогаў і навучэнцаў

«Занятасць падлеткаў у вольны час»

Бацькі

V-VІІІ класаў

Сашняніна А.А.

13.00-14.00

Работа з ДзіМГА

Актыў БРПА, БРСМ

Белавус М.А.

16.00- 18.15

17.30 -19.45

Секцыі ДзЮСШ:

-         Секцыя па легкай атлетыцы

-         Секцыя па валейболу

 

 

V-ХІ класы

Выкладчыкі

ДзЮСШ

                                                        17 верасня                        

09.20-12.40

Работа гурткоў

Гурткоўцы

Педагогі дадатковай адукацыі

10.00 - 11.00

Конкурс малюнкаў

“Абарані клімат Зямлі” (да Міжнароднага дня аховы азонавага слоя, 16 верасня)

V-VІ класы

Шавялева Т.І.

 

10.00 - 12.00

Першынства школы па футболе

V-VІ класы

Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М

11.00 -12.00

Пляцоўка дзіцячай творчасці “Дзень нараджэння смайліка”

ІІ-VІ класы

Белавус М.А.

Класныя кіраўнікі

12.00-13.00

Свята прысвечанае Дню нараджэння БРПА

“У слове Мы сто тысяч Я”

ІV-ІХ

Белавус М.А.

11.00

Удзел у раённым свяце, прясвечаным Дню нараджэння БРПА

Актыў БРПА

Белавус М.А.

11.00-12.00

Пазакласныя мерапрыемствы

І-ХІ класы

Класныя кіраўнікі

09.00-14.00

Работа бібліятэкі

 

Кібук А.М.

11.40-13.00

Кансультацыя для бацькоў «Дзіця не хоча займацца ў калектыве. Як яму дапамагчы? »

бацькі

Сашняніна А.А.

13.00-14.00

Работа з ДзіМГА

Актыў БРПА, БРСМ

Белавус М.А.

 

16.00- 18.15

17.30 -19.45

Секцыі ДзЮСШ:

-         Секцыя па легкай атлетыцы

-         Секцыя па валейболу

 

V-ХІ класы

 

Выкладчыкі

ДзЮСШ

24 верасня

09.20-12.40

Работа гурткоў

Гурткоўцы

Педагогі дадатковай адукацыі

10.00 - 12.00

Першынства школы па футболе

VІІ-VІІІ класы

Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М

10.00 -11.00

Пазакласныя мерапрыемствы

ІІ – ХІ класы

Класныя кіраўнікі.

11.00-12.00

Спартыўная праграма,  прысвечаная сусветнаму Дню турызма “Ты, Я, Ён, Яна – турыстычная сям'я!”

V-ХІ класы

Лой Д.П.,

Лясюк Г. Я.,

Дыдышка А.М.

12.00 -13.00

Экалагічная акцыя “Чысціня”, урамках сусветнай акцыі “Ачысцім планету ад смецця”

V-ХІ класы

Класныя кіраўнікі

09.00-14.00

Работа бібліятэкі

І-ХІ класы

Кібук А.М.

10.00-13.00

Рэйд «Сям'я»

Сем’і навучэнцаў

Сашняніна А.А.

13.00-14.00

Работа з ДзіМГА

Актыў БРПА, БРСМ

Белавус М.А.

 

16.00- 18.15

17.30 -19.45

Секцыі ДзЮСШ:

-         Секцыя па легкай атлетыцы

-         Секцыя па валейболу

V-ХІ класы

Выкладчыкі

ДзЮСШ

1 кастрычніка

09.20-12.40

Работа гурткоў

Гурткоўцы

Педагогі дадатковай адукацыі

10.00 - 12.00

Першынства школы па футболе

ІХ-ХІ класы

Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М

10.00-11.00

Акцыя «Дом без адзіноты» да сусветнага Дня пажылых людзей  (Віншаванні ветэранаў ВАВ, ветэранаў педагагічнай працы, аказанне бытавой дапамогі пажылым людзям)

V-VІІ класы

Класныя кіраўнікі

Белавус М.А.

 

 

 

10.00-12.00

Святочная праграма, прысвечаная Дню настаўніка

“Свята тых, хто сябруе з дзяцінствам”

І-ХІ класы

Класныя кіраўнікі Педагогі дадатковай адукацыі

Белавус М.А.

12.00-14.00

Пазакласныя мерапрыемствы

І-ХІ класы

Класныя кіраўнікі

09.00-14.00

Работа бібліятэкі

 

Кібук А.М.

11.00-13.00

Кансультацыі для бацькоў

«Дзіця пайшло ў першы клас»

бацькі першакласнікаў

Сашняніна А.А.

13.00-14.00

Работа з ДзіМГА

Актыў БРПА, БРСМ

Белавус М.А.

 

16.00- 18.15

17.30 -19.45

Секцыі ДзЮСШ:

-         Секцыя па легкай атлетыцы

-         Секцыя па валейболу

ІV-ХІ класы

Выкладчыкі

ДзЮСШ

8 кастрычніка

09.20-12.40

Работа гурткоў

Гурткоўцы

Педагогі дадатковай адукацыі

10.00-11.00

Дзень здароўя

 

 

ІІ-ХІ класы

Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М.

 

11.00-12.00

Пазакласныя мерапрыемствы

І-ХІ класы

Класныя кіраўнікі

11.00-12.00

Акцыя, прысвечаная Сусветнаму Дню усмешкі “Падаруй усмешку свету!”

V-VІІ класы

 

Белавус М.А.

09.00-14.00

Работа бібліятэкі

І-ХІ класы

Кібук А.М.

11.40-13.00

Кансультацыя для класных кіраўнікоў "Алгарытм выяўлення, прафілактыкі і ліквідацыі сямейнага недабрабыту"

Класныя кіраўнікі

Сашняніна А.А.

13.00-14.00

Работа з ДзіМГА

Актыў БРПА, БРСМ

Белавус М.А.

 

16.00- 18.15

17.30 -19.45

Секцыі ДзЮСШ:

-         Секцыя па легкай атлетыцы

-         Секцыя па валейболу

ІV-ХІ класы

Выкладчыкі

ДзЮСШ

15 кастрычніка

09.20-12.40

Работа гурткоў

Гурткоўцы

Педагогі дадатковай адукацыі

10.00-12.00

Першынства школы па шашкам

V-VІ класы

Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М.

10.00-11.00

Пазакласныя мерапрыемствы

І-ХІ класы

Класныя кіраўнікі

11.00-12.00

Святочная праграма, прысвечаная Дню маці

“Пра тую, хто даруе нам жыццё...”

І-ХІ класы

Белавус М.А.

Дэйнэга Л.М.

Класныя кіраўнікі

09.00-14.00

Работа бібліятэкі

І-ХІ класы

Кібук А.М.

11.40-13.00

Кансультацыя для бацькоў «Узаемаадносіны ў сям'і: кропкі апоры»

бацькі

Сашняніна А.А.

13.00-14.00

Работа з ДзіМГА

Актыў БРПА, БРСМ

Белавус М.А.

 

16.00- 18.15

17.30 -19.45

Секцыі ДзЮСШ:

-         Секцыя па легкай атлетыцы

-         Секцыя па валейболу

ІV-ХІ класы

Выкладчыкі

ДзЮСШ

22 кастрычніка

Час

Мерапрыемствы

Клас

Адказныя

 

09.20-12.40

Работа гурткоў

Гурткоўцы

Педагогі дадатковай адукацыі

10.00-12.00

Першынства школы па шашкам

VІІ-VІІІ класы

Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М.

10.00-11.00

Пазакласныя мерапрыемствы

І-ХІ класы

Класныя кіраўнікі

11.00-13.00

Конкурсная праграма “Ледзі Восень – 2016”

V-ХІ класы

Белавус М.А.,

Класныя кіраўнікі

09.00-14.00

Работа бібліятэкі

І-ХІ класы

Кібук А.М.

11.40-13.00

Кансультацыя для бацькоў «Карысныя парады бацькам па наладжванні ўзаемаадносін дзяцей у сям'і»

бацькі

Сашняніна А.А.

13.00-14.00

Работа з ДзіМГА

Актыў БРПА, БРСМ

Белавус М.А.

 

16.00- 18.15

17.30 -19.45

Секцыі ДзЮСШ:

-         Секцыя па легкай атлетыцы

-         Секцыя па валейболу

ІV-ХІ класы

Выкладчыкі

ДзЮСШ

29 кастрычніка

Час

Мерапрыемствы

Клас

Адказныя

 

09.20-12.40

Работа гурткоў

Гурткоўцы

Педагогі дадатковай адукацыі

10.00 -11.00

Пасвячэнне ў акцябраты “Падарожжа ў горад Акцябрацк”

ІІ класы

Белавус М.А.

 

 

10.00-12.00

Першынства школы па шашкам

ІХ-ХІ класы

Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М.

11.00-12.00

Пазакласныя мерапрыемствы

І-ХІ класы

Класныя кіраўнікі

09.00-14.00

Работа бібліятэкі

І-ХІ класы

Кібук А.М.

11.40-13.00

Рэйд «Сям'я і падлетак»

VІІ-ХІ класы

Сашняніна А.А.

13.00-14.00

Работа з ДзіМГА

Актыў БРПА, БРСМ

Белавус М.А.

 

16.00- 18.15

17.30 -19.45

Секцыі ДзЮСШ:

-         Секцыя па легкай атлетыцы

-         Секцыя па валейболу

 

ІV-ХІ класы

Выкладчыкі

ДзЮСШ

                                                        5 лістапада                       

09.20-12.40

Работа гурткоў

Гурткоўцы

Педагогі дадатковай адукацыі

10.00-12.00

Першынства школы па шахматам

V-VІ класы

Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М.

10.00-11.00

Пазакласныя мерапрыемствы

І-ХІ класы

Класныя кіраўнікі

10.00 - 11.00

Конкурсная забаўляльная праграма “Гінэс-шоу”

(да Сусветнага дня Кнігі рэкордаў Гінеса)         

V-VІІ класы

Белавус М.А.

Класныя кіраўнікі

11.00-13.00

Дзелавая гульня “Бізнэс-батл”

V-ХІ класы

Белавус М.А.

Класныя кіраўнікі

09.00-14.00

Работа бібліятэкі

І-ХІ класы

Кібук А.М.

11.40-13.00

Кансультацыя бацькоў «Правы дзіцяці, іх захаванне ў сям'і»

бацькі

Сашняніна А.А.

13.00-14.00

Работа з ДзіМГА

Актыў БРПА, БРСМ

Белавус М.А.

 

16.00- 18.15

17.30 -19.45

Секцыі ДзЮСШ:

-         Секцыя па легкай атлетыцы

-         Секцыя па валейболе

 

ІV-ХІ класы

 

Выкладчыкі

ДзЮСШ

12 лістапада

09.20-12.40

Работа гурткоў

Гурткоўцы

Педагогі дадатковай адукацыі

10.00-12.00

Пазакласныя мерапрыемствы

І-ХІ класы

Класныя кіраўнікі

11.00-12.00

Дзень здароўя

 

ІІ-ХІ класы

Лясюк Г. Я.,

Дыдышка А.М.

17.00 -20.00

Святочная вечарына, прысвечаная Сусветнаму дню моладзі 

(10 лістапада)

VІІІ-ХІ класы

Белавус М.А.

Класныя кіраўнікі

09.00-14.00

Работа бібліятэкі

І-ХІ класы

Кібук А.М.

10.00-13.00

Круглы стол «Нарказалежнасць. Зрабіць правільны выбар"

-

Сашняніна А.А.

13.00-14.00

Работа з ДзіМГА

Актыў БРПА, БРСМ

Белавус М.А.

 

16.00- 18.15

17.30 -19.45

Секцыі ДзЮСШ:

-         Секцыя па легкай атлетыцы

-         Секцыя па валейболе

ІV-ХІ класы

Выкладчыкі

ДзЮСШ

19 лістапада

09.20-12.40

Работа гурткоў

Гурткоўцы

Педагогі дадатковай адукацыі

10.00-11.00

Пазакласныя мерапрыемствы

І-ХІ класы

Класныя кіраўнікі

10.00-11.00

Першынства школы па шахматам

VІІ-VІІІ класы

Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М.

11.00-12.00

Пазнавальная праграма “Калейдаскоп прывітанняў”

 (да Сусветнага дня прывітання, 21 лістапада)

ІІ-ІV класы

Класныя кіраўнікі

Белавус М.А.

 

11.00-13.00

Працоўная акцыя

“Дапаможам крылатаму сябру”

V-VІІІ класы

Лой Д.П

Класныя кіраўнікі

09.00-14.00

Работа бібліятэкі

І-ХІ класы

Кібук А.М.

11.00-13.00

Кансультацыя бацькоў «Супраць інтэрнэт залежнасці»

бацькі

Сашняніна А.А.

13.00-14.00

Работа з ДзіМГА

Актыў БРПА, БРСМ

Белавус М.А.

 

16.00- 18.15

17.30 -19.45

Секцыі ДзЮСШ:

-         Секцыя па легкай атлетыцы

-         Секцыя па валейболе

ІV-ХІ класы

Выкладчыкі

ДзЮСШ

26 лістапада

09.20-12.40

Работа гурткоў

Гурткоўцы

Педагогі дадатковай адукацыі

10.00-11.00

Першынства школы па шахматам

ІХ-ХІ класы

Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М.

10.00-12.00

Пазакласныя мерапрыемствы

І-ХІ класы

Класныя кіраўнікі

11.00-12.00

Агляд-шоу  “Добрыя весткі”

(да Сусветнага дня інфармацыі)

VІІІ-ХІ класы

Кравец Ю.А.

Белавус М.А.

09.00-14.00

Работа бібліятэкі

І-ХІ класы

Кібук А.М.

11.40-13.00

Рэйд «Сям'я і падлетак»

бацькі

Сашняніна А.А.

13.00-14.00

Работа з ДзіМГА

Актыў БРПА, БРСМ

Белавус М.А.

 

16.00- 18.15

17.30 -19.45

Секцыі ДзЮСШ:

-         Секцыя па легкай атлетыцы

-         Секцыя па валейболе

ІV-ХІ класы

Выкладчыкі

ДзЮСШ

3 снежня

09.20-12.40

Работа гурткоў

Гурткоўцы

Педагогі дадатковай адукацыі

10.00-12.00

Першынства школы па піянерболу

V-VІ класы

 Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М.

10.00-11.00

Акцыя “Падарунак майму сябру!” да міжнароднага Дня інвалідаў

V-VІІ класы

Белавус М.А.

 

10.00-12.00

Пазакласныя мерапрыемствы

І-ХІ класы

Класныя кіраўнікі

09.00-14.00

Работа бібліятэкі

І-ХІ класы

Кібук А.М.

11.40-13.00

Кансультацыя бацькоў «Прафесійнае вызначэнне падлеткаў»

бацькі

Сашняніна А.А.

13.00-14.00

Работа з ДзіМГА

Актыў БРПА, БРСМ

Белавус М.А.

 

16.00- 18.15

17.30 -19.45

Секцыі ДзЮСШ:

-         Секцыя па легкай атлетыцы

-         Секцыя па валейболе

ІV-ХІ класы

Выкладчыкі

ДзЮСШ

10 снежня

09.20-12.40

Работа гурткоў

Гурткоўцы

Педагогі дадатковай адукацыі

10.00-11.00

Дзень здароўя

 

І-ХІ класы

Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М.

 

11.00-12.00

Пазакласныя мерапрыемствы

І-ХІ класы

Класныя кіраўнікі

11.00-13.00

Першынства школы па футболе

(да Сусветнага дня футбола)

VІІ-ХІ класы

Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М.

11.00-12.00

Гульня –прэзентацыя

“Давайце век ад веку выконваць правы чалавека!”

ІV-VІ класы

Сашняніна А.А.

 

 

09.00-14.00

Работа бібліятэкі

І-ХІ класы

Кібук А.М.

11.40-13.00

Індывідуальныя кансультацыі для бацькоў, якія адчуваюць цяжкасці ў выхаванні дзяцей

бацькі

Сашняніна А.А.

13.00-14.00

Работа з ДзіМГА

Актыў БРПА, БРСМ

Белавус М.А.

 

16.00- 18.15

17.30 -19.45

Секцыі ДзЮСШ:

-         Секцыя па легкай атлетыцы

-         Секцыя па валейболе

ІV-ХІ класы

Выкладчыкі

ДзЮСШ

17 снежня

09.20-12.40

Работа гурткоў

Гурткоўцы

Педагогі дадатковай адукацыі

10.00-12.00

Пазакласныя мерапрыемствы

І-ХІ класы

Класныя кіраўнікі

11.00-12.00

Першынства школы па валейболе

VІІ-VІІІ класы

 Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М.

12.00-13.00

Віртуальнае падарожжа

“Наш сябар – кіно”

(да Дня беларускага кіно, 17 снежня)

VІІ-VІІІ класы

Белавус М.А.

 

 

11.00-12.00

Навагодняя майстэрня “Упрыгожым школу разам”

V-ХІ класы

Педагогі дадатковай адукацыі

Класныя кіраўнікі

09.00-14.00

Работа бібліятэкі

І-ХІ класы

Кібук А.М.

11.40-13.00

Дыскусія «Веды аб ВІЧ / СНІД - гэта можа закрануць кожнага»

бацькі

Сашняніна А.А.

13.00-14.00

Работа з ДзіМГА

Актыў БРПА, БРСМ

Белавус М.А.

 

16.00- 18.15

17.30 -19.45

Секцыі ДзЮСШ:

-         Секцыя па легкай атлетыцы

-         Секцыя па валейболе

ІV-ХІ класы

Выкладчыкі

ДзЮСШ

24 снежня

09.20-12.40

Работа гурткоў

Гурткоўцы

Педагогі дадатковай адукацыі

10.00-12.00

Пазакласныя мерапрыемствы

І-ХІ класы

Класныя кіраўнікі

11.00-12.00

Першынства школы па валейболе

ІХ-ХІ класы

 Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М.

11.00-12.00

“Майстэрня Дзядулі Мароза”

І-ІV класы

Белавус М.А.

Педагогі дадатковай адукацыі

12.00-13.00

Гульнявая праграма “Калядны карагод”   

ІІІ-ІV класы

Белавус М.А.

13.00-14.00

Конкурс на лепшую навагоднюю паштоўку, навагодні плакат

І-ХІ класы

Белавус М.А.

Класныя кіраўнікі

09.00-14.00

Работа бібліятэкі

І-ХІ класы

Кібук А.М.

11.40-13.00

Рэйд «Сям'я і дзіця: карысныя канікулы»

бацькі

Сашняніна А.А.

 

16.00- 18.15

17.30 -19.45

Секцыі ДзЮСШ:

-         Секцыя па легкай атлетыцы

-         Секцыя па валейболе

ІV-ХІ класы

Выкладчыкі

ДзЮСШ

31 снежня

09.20-12.40

Работа гурткоў

Гурткоўцы

Педагогі дадатковай адукацыі

1.00-12.00

Пазакласныя мерапрыемствы

І-ХІ класы

Класныя кіраўнікі

10.00-12.00

Пераднавагодні турнір па шашках

ІІ-ХІ класы

 Настаўнікі фізкультуры

12.00-13.00

Дзень зімовых гульняў

 “Ура! Зімовыя канікулы!”

ІV-VІ класы

Лясюк Г.Я.

Дыдышка А.М.

09.00-14.00

Работа бібліятэкі

І-ХІ класы

Кібук А.М.

11.40-13.00

Кансультацыя бацькоў «Не бывае дрэнных дзяцей і нявырашаных праблем»

бацькі

Сашняніна А.А.

13.00-14.00

Работа з ДзіМГА

Актыў БРПА, БРСМ

Белавус М.А.

 

16.00- 18.15

17.30 -19.45

Секцыі ДзЮСШ:

-         Секцыя па легкай атлетыцы

-         Секцыя па валейболе

ІV-ХІ класы

Выкладчыкі

ДзЮСШ